Hotel Fiyatları

Konaklama Tipi
Tarih
Süre
Oda Sayısı
''Oda tipi 1bebek
(Sayı)

Uçuş bilgilerinizi seçiniz

Kalkış Tarihi »
8 gece
24
Ara
3399EUR
« Öncekigünsonraki gün »
loading

2020’ye Sidney’de Merhaba

YILBAŞI DÖNEMİ

 

AVUSTRALYA & YENİ ZELANDA

MELBOURNE (2) & AUCKLAND (3) & SIDNEY (3)

 

Emirates Hava Yolları Tarifeli Seferi ile AIRBUS A-380 İLE ...

24 Aralık 2019 Hareket… 8 gece / 10 gün

 

24 Aralık    İSTANBUL – DUBAİ                                                                               

İstanbul Yeni Havalimanı dış hatlar terminalinde Emirates Hava Yolları kontuarı önünde buluşuyoruz. Bilet ve pasaport işlemlerimizin ardından, Emirates Hava Yolları’nın EK 122 sefer sayılı uçuşu ile saat 20:05’de Dubai’ye hareket ediyoruz.

 

25 Aralık       DUBAİ – MELBOURNE                                                                                   

Yerel saat ile 01:20’de Melbourne’e varışımızda uçak değiştirerek Emirates Hava Yolları’nın EK 408 sefer sayılı uçuşu ile saat 03:00’de Melbourne Avustralya’ya hareket ediyoruz. Yerel saat ile 23:20’de Melbourne’e varışımıza istinaden otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.

 

26 Aralık       MELBOURNE                                                                                      

Kahvaltımızın ardından özel aracımız ile panoramik olarak gerçekleştireceğimiz şehir tanıtım turu için otelimizden hareket ediyoruz. Büyük ulusal parkları, kumsalları, birçok su sporunun yapıldığı ünlü plajları, geniş cadde ve bulvarları ve hareketli gece yaşamı ile ünlü bir yer. Royal Botanik Bahçesi (the Royal Botanic Gardens), Melbourne’ün kalbi kabul edilen her türden yiyecek, içecek ve hediyelik eşya dükkânlarını bulabileceğiniz Queen Victoria Market, Parlamento Binası (Parliament House) ve birebir orjinalinin İngiltere’den ünlü denizci kaptan James Cook tarafından taşınan mimari Cook’s Cottage ziyaret edeceğimiz yerler arasındadır. Tur bitimi günümüz serbest. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek  ‘’Ballarat Altın madenleri‘’ turu. (150 Euro). 71,3 kilogram ağırlığı ile dünyanın en büyük altın külçesinin bulunduğu Ballarat Bölgesine yapacağımız gezimiz esnasında açık hava müzesini gezerken kendinizi eski çağlarda altın ararken hayal edeceksiniz. Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.

 

27/28 Aralık MELBOURNE – AUCKLAND                                                                   

Kahvaltımızın ardından otelden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Rehberinizin bildireceği transfer saatine kadar alışveriş ve dinlenmek üzere serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek ‘’Öğle yemekli Yarra Valley Şarap tadım ve Avustralya’nın en büyük hayvan parkı turu’’ (130 Euro). Tam gün sürecek turumuz esnasında bölgenin en ünlü şarap bölgesi olan Yarra’da ünlü 4 merkezi ziyaret edeceğiz. Öğle yemeğimizi güzel bir restaurantda alıyoruz. Turumuzun ardından havalimanına transfer. Qantas Hava Yolları’nın QF 157 sefer sayılı uçuşu ile 18:55’de Yeni Zelenda’nın başkenti Auckland’e doğru hareket ediyoruz. Yerel saat ile 00:35’de Auckland’a varışımıza istinaden otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.

 

28 Aralık       AUCKLAND                                                                                                              

Otelimizde yapacağımız kahvaltının ardından şehir turumuz için özel aracımız ile hareket ediyoruz. Eskiden Maori Kalesi olan Eden Dağı’nı, 300 hektar gibi büyük bir  bahçe içinde yer alan ve dünyadaki en iyi Maori kolleksiyonuna sahip Savaş Anıtları Müzesi’ni ziyaret edeceğimiz turumuz esnasında, Parnell'de restore edilmiş eksi koloniyel evleri görecek, Kelly Tarlton'un su altı dünyasını ziyaret edip,  1911 yılında Güney Kutbuna ilk varan Robert Falcon Scott's'un inşa ettiği Antarctic Encounter’ı gezeceğiz. Turumuzun ardından günümüz dinlenmek üzere serbest. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek ‘’Waiheke adası’’ turu. (75 Euro). Bir birinden güzel doğal oluşumlarla ve muhteşem bir denize sahip adanın güzelliği sizleri büyüleyecek. Adaya özgü şarapları tadımlayabileceğiniz turumuzun ardından günümüz dinlenmek üzere serbest.

 

 

29 Aralık    AUCKLAND                                                                                            

Kahvaltının ardından tam gün alışveriş ve dinlenmek üzere serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan ‘’Hobbit Köyü’’ turu. (250 Euro). Dünyanın en ilginç ve güzel mağaralarından birisi olan Waitomo mağarası ve hepimizin bildiği Lord of The Rings filminin ünlü karakterlerinden Hobbitlerin, filmin çekimlerine ev sahipliği yapan Hobbit köyünü geziyoruz. Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.

 

30 Aralık    AUCKLAND – SIDNEY                                                                                  

Kahvaltının ardından rehberimizin bildireceği transfer saatine kadar günümüz serbest. Ardından havalimanına transfer Qantas Hava Yolları’nın QF 146 sefer sayılı uçuşu ile saat 16.20’da Sidney’e hareket ediyoruz. Yerel saat ile18.00’da Sidney’e varışımıza istinaden otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.

 

31 Aralık    SIDNEY                                                                                                  

Kahvaltının ardından dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan Sidney’i gezmek üzere otelimizden hareket ediyoruz. Darling Limanı, Opera Binası, Harbour Bridge ve Sydney gece yaşamının önemli bölgesi olan Kings Cross, Bondi Plajı ile teraslı koloniyel evlerin bulunduğu Paddington bölgesi göreceğimiz yerler arasında. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek ‘’Tekne ve Akvaryum’’ turu. (90 Euro). Turumuzda Sydney limanından hareket edip Sidney’in muhteşem kıyılarını geziyoruz ve akvaryum ziyaretiyle çeşitli deniz hayvanlarını görme fırsatı bulacağız. 2020’ye MERHABA MUTLU YILLAR! J

 

01 Ocak     SIDNEY                                                                                                            

Kahvaltının ardından tam gün dinlenmek üzere serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek ‘’Mavi Dağ ve Aborjin Kültür Merkezi –Show ’’ turu.  (190 Euro). Yaklaşık 2 saat sürecek Mavi Dağlara doğru yolculuğumuzda Avustralya yerlilerinin eski yerleşim yerlerini göreceğiz. Aborjinlerin mitolojik hikâyelerini dinleyecek olup, yaşamlarına tanık olacağız. Aynı zamanda hem raylı sistem hem de teleferik ile muhteşem doğayı görecek ve sonrasında Aborjinlerin canlı performans gösterisini izlemeye doyamayacaksınız. Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.

 

02 Ocak     SIDNEY – DUBAI – İSTANBUL                                                               

Sabah erken saatlerde otelden çıkış işlemlerimizi tamamlayıp, havalimanına doğru hareket ediyoruz. Emirates Hava Yolları’nın EK415 sefer sayılı uçuşu ile 06:00’da Dubai’ye doğru hareket ediyoruz. Yerel saat ile 13:20’de Dubai’ye varışımızda uçak değiştirerek, Emirates Hava Yolları’nın EK121 sefer sayılı uçuşu ile 14:20’de İstanbul’a doğru hareket ediyoruz. Yerel saat ile 18:30’da İstanbul Yeni Havalimanına varış ve turumuzun sonu.

 

 

 

** Merkezi Oteller **

Melbourne - 3* Ibis Stylish Kinsgate vb.

Auckland – 4* Capthorne Auclakland vb.

Sidney - 4* Mercure Hotel vb.

İki/ Üç kişilik
odada kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

2-12 yaş Çocuk

0-2 yaş Çocuk

 

3,399 EUR

 

800 EUR

 

3,199 EUR

 

350 EUR

 

 

 

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

İstanbul (IST) – Dubai – Melbourne / Sidney – Dubai – İstanbul (IST) parkurunda Emirates Hava Yolları ile ekonomi sınıf uçak bileti

Melbourne (2) & Auckland  (3) & Sidney (3) olmak üzere toplam 8 gece oda kahvaltı bazında konaklama

Melbourne – Auckland – Sidney arası yerel hava yolları ile ekonomi class uçak bileti

Alan – otel – Alan transferleri

Panoramik olarak düzenlenecek olan Melbourne, Auckland ve Sidney şehir turları

Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti

Havalimanı vergileri

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ           

Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları

Yurt dışı çıkış harcı bedeli

Yeni Zelanda çıkış harcı

Zorunlu Seyahat Sigortası (30 euro)

Rehber ve şoför tipleri, bahşişler

Programda ekstra olarak belirtilen çevre gezileri

Vize ücreti

 

ÖNEMLİ NOTLAR

Tur Programımız minimum 15 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.

Fuar, kongre, konser,  etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acenteniz tarafından bilgi verilecektir.

 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Ntatil turizm sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

 Sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için alternatif bilgiler bulunduğu durumda konaklayacağınız otel(ler)i gezi hareketinden 48 saat önce öğrenebilirsiniz.

 

Ntatil turizm, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Ntatil turizm, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.