Hotel Fiyatları

SONBAHAR DÖNEMİ

VENEDİK (2) & FLORANSA (3)

Neos Havayolları Özel Seferi ile ANTALYA Hareket – 5 Gece

02 Ekim 2015 Hareket

Avantajlı ekstra geziler : 320 euro yerine 200 EURO !!! (Tur esnasında lokal acente rehberine ödenir)

**** Verona&Garda&Sirmione turu (90 euro) + Roma şehir turu (90 euro) + Toscana (90 Euro) = 270 Euro

FLASH PROMOSYON

 

 

02 Ekim          

ANTALYA – VERONA

Antalya Havalimanı Dış Hatlar Terminali Neos Havayolları kontuarı önünde saat 18.30’de buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Neos Hava Yolları’nın NO 5973 sefer sayılı uçuşu ile saat 20.50’de Verona’ya hareket ve yerel saat ile 23.05’te Verona’ya varışın ardından alanda bekleyen özel otobüslerimiz ile otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

 

03 Ekim                      

VENEDİK

Sabah kahvaltının ardından Venedik’e transfer. Varışımız sonrası Venedik şehir turu. Bu güzel şehirde bulunan kanallar ve köprülerden geçerek San Marco Meydanı ve San Marco Kilisesi, Dükler Sarayı, Çan ve Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak organize edilecek olan Murano&Burano turuna katılabilirler (35 Euro). 10.yy’da başlamış olan Cam işçiliği sanatının en güzel örneklerini görebileceğiniz ve hatta satın alabileceğiniz bu turumuz bitiminde serbest zaman. Otelinize transfer. Geceleme otelinizde.   

 

04 Ekim                      

VENEDİK – FLORANSA

Sabah kahvaltı sonra özel otobüsümüz ile Floransa’ya hareket. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Verona&Garda&Sirmione  turuna katılabilirler (55 Euro). Bu turumuzda Tarihteki en büyük aşk hikayesine konu olmuş Romeo ve Julietin evininde bulunduğu Roma’daki Colosseum arenasından sonra İtalya’daki en büyük arenaya ev sahipliği yapan kuzey İtalya’nın dükler şehri Verona’ya gidiyoruz. Daha sonra kuzey İtalya’daki göller bölgesinin en güzel örneklerden Garda gölü ve Sirmione köyü turumuzda göreceğimiz yerler arasındadır. Tur bitiminde Floransa’ya olan yolculuğumuza devam ediyoruz. Öğleden sonra Floransa’ya varışımıza istinaden yapılacak olan şehir turumuzda; Duomo, Uffizi Sarayı, Michelangelo Meydanı, Çan Kulesi, Vaftizhane, Santa Croce Meydanı görülecek yerler arasındadır. Geceleme otelinizde.

 

05 Ekim                      

FLORANSA 

Sabah kahvaltısının ardından serbest. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Toscana Gezisi’ne katılabilirler (90 Euro). San Gimignano, Pisa ve Siena olmak üzere üç farklı geziden oluşan, tam günlük turumuz boyunca unutulmaz manzaralar ve görkemli yapılar sizi bekliyor. San Gimignano (13 Kuleli Şehir) Gezisi: 12. ve 13. yüzyılda rakip soylu aileler tarafından inşa edilen şehirde merkez olarak kabul edilen Cisterne Meydanı ziyaret edilecektir. Misafirlerimiz burada uygun fiyatlarla bol bol alışveriş yapabilirler. Pisa Gezisi: 12. Yüzyıl’da, Batı Akdeniz’deki ticaret üstünlüğünü elinde bulunduran Pisa; dünyaca bilinen en önemli tarihi eserlerinden biri olarak kabul edilen eğik kulesiyle ünlüdür. Pisa Kulesi, katedral, vaftizhane ile Miracoli Meydanı gezilecek yer arasındadır. Siena Gezisi: Şehir, Orta Çağ’dan kalma dar sokakları, ufak caddeleri ve Avrupa’nın en büyük meydanı olarak kabul edilen Campo Meydanı ile ünlüdür. Siena, Toscana Bölgesi’nin görülmeye değer şehirlerinden bir tanesidir. Tur sonrası otele dönüş. Geceleme otelinizde.

 

06 Ekim                      

FLORANSA 

Sabah kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan aşıklar şehri Roma turuna katılabilirler (90 Euro). Roma şehir turumuz esnasında Colosseum, Venedik Meydanı, Vatikan ve San Pietro Bazilikası, İspanyol Merdivenleri, Aşk Çeşmesi görülecek yerler arasındadır. Verilecek serbest zamanın ardından turumuzun sonu. Geceleme otelinizde.

 

07 Ekim                      

FLORANSA – MİLANO – ANTALYA 

Sabah erken saatlerde odaların boşlatılması ve Verona’ya hareket. Varışımıza istinaden bagaj ve bilet işlemleri. Sonrasında Neos Havayolları’nın NO 3970 sefer sayılı uçuşu ile 08.25’te Antalya’ya hareket. Yerel saat ile 12.15’te Antalya’ya varış ve turumuzun sonu.

 

 

Oteller

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

03 – 12 Yaş

Çocuk

0 –2 Yaş

Çocuk

3* Oteller

299 Euro

100 Euro

299 Euro

150 Euro

3* & 4* Oteller

349 Euro

150 Euro

349 Euro

150 Euro

4* Oteller

399 Euro

180 Euro

399 Euro

150 Euro

 

 

*** Floransa konaklaması Montecatini bölgesi, Venedik konaklaması Padova veya Noventa di Piave bölgelerinde yapılacaktır.

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

      Neos Hava Yolları Özel Seferi ile Antalya – Verona / Milano – Antalya gidiş dönüş uçak bileti,

      Programda belirtilen otellerde 5 gece oda kahvaltı bazında konaklamalar, 

      Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli,

      Ntatil rehberlik hizmetleri,

      Venedik ve Floransa şehir turu,

      Otel vergileri & turist şehir vergileri,

      Özel tekne ile Venedik-San Marco adasına geçiş,      

      Şehir giriş ücretleri.

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

      Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro)

      Seyahat sigortası (15 Euro)

      Program dışı ekstra turlar ve kişisel harcamalar,

      Yurtdışı çıkış vergisi  (15 TL),

      Müze, ören yerleri ve buna benzer tüm giriş ücretleri,

      İsteğe bağlı rehber ve şoför bahşişleri.

 

*** İsteğe bağlı organize edilecek olan ekstra turlarda avantajlı paket indiriminden faydalanmak için lokal acente rehberine danışabilirsiniz. Ekstra turlar Min. 20 kişi oluştuğunda yapılacaktır. Lokal acente rehberleriniz gerekli gördüğü takdirde ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilirler.

 

*** Sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için alternatif bilgiler bulunduğu durumda konaklayacağınız otel(ler)i gezi hareketinden 48 saat önce öğrenebilirsiniz.

 

*** 3 kişilik (Triple ve Dbl + Chd) oda kategorisi her tarih için max 3 oda ile sınırlıdır. 3. Yataklar sofa bed şeklinde verilecektir. 3 ayrı yatak olarak verilememektedir. Müsaitlik almanızı rica ederiz.

 

*** Yol üzeri yapılacak ekstra turlarda, tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yol üzerinde yer alan toplu ulaşım kullanabilecekleri dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.

 

*** Programa dahil olan şehir turlarımız, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve panoramik olan yapılan maksimum 2 saat süreli, içeriği değişmemek kaydıyla farklı günlerde düzenlenebilecek olan turlardır.

 

*** Promosyon ve Erken Rezervasyon kampanyalı turlarımızda misafir tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz.

 

*** Fuar, Kongre, Konser veya özel etkinlik gibi dönemlerde otellerimiz yukarıda belirtilen km.lerden daha fazla, merkeze daha uzak olarak kullanılabilecektir. Böyle bir durum gerçekleşmesi halinde turun hareketinden 15 gün önce tarafınıza bilgi verilecektir.

 

Ntatil havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçak saatlerinin değişebileceğini bilerek turu satın almıştır.