Hotel Fiyatları

Konaklama Tipi
Tarih
Süre
Oda Sayısı
''Oda tipi 1bebek
(Sayı)

Uçuş bilgilerinizi seçiniz

Kalkış Tarihi »
7 gece
24
Mar
549EUR
SOR-SAT
« Öncekigünsonraki gün »
loading

İLKBAHAR DÖNEMİ

ELEGANT AVRUPA

FRANSA & İTALYA & İSVİÇRE

CENEVRE - LYON (1) & AIX-EN PROVENCE (1)

CENOVA (2) & COMO (1) & ZÜRIH (2)

Türk Havayolları Tarifeli Seferi ile – 7 Gece

24 Mart 2018 Hareket

TÜM TÜRKİYE’DEN ve KIBRIS’TAN İÇ HAT BAĞLANTI İMKANI!

Avantajlı ekstra geziler  A : 250 Euro yerine %50 indirim ile  125 EURO !!!

Avignon (50 Euro) + Cannes & Nice & Monaco & Monte Carlo (75 Euro ) +

Milano (50 euro) + Lugano Gölü ve Lichtenstein (75 Euro)

Avantajlı ekstra geziler  B  : 480 Euro yerine 325 EURO !!!

Avignon (50 Euro) + Cannes & Nice & Monaco & Monte Carlo (75 Euro ) +

Milano (50 euro) + Lugano Gölü ve Lichtenstein (75 Euro) +

Pisa ve Portofino (90 Euro) + Colmar (90 Euro ) + Lugano Gölü ve Lichtenstein (75 Euro)

 (Tur esnasında lokal acente rehberine ödenir.0-2 yaş ücretsiz olup, 02-12 yaş %50 indirimlidir.)

FLASH PROMOSYON

 

 

1.Gün               
İSTANBUL – CENEVRE –  LYON 

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde THY kontuarında saat 05.00’de hazır bulunulması. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK 1917 sefer sayılı uçağı ile saat 08.05’da Cenevre’ye hareket. Yerel saat ile 10.35’te Cenevre’ye varış. Alanda bizi bekleyen özel otobüsümüz ile Cenevre şehir turu. Leman Gölü, Mont Blanc Köprüsü, Büyük Katedral,Rousseau Adası,Birleşmiş Milletler Binası ve eski şehir görülecektir. Tur bitimine istinaden Lyon’a hareket ediyoruz. Lyon panoramik şehir turunda görülecek yerler arasında; Fourviere Katedrali, Eski Lyon, Saint Jean Katedrali, Terreaux Meydanı, Opera Binası, Rhone ve Saone nehirleri bulunmaktadır. Tur sonrası otele yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 

2.Gün              

LYON – AIX-EN-PROVENCE

Sabah kahvaltının ardından; Aix-en-Provence bölgesine hareket ediyoruz. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Avignon turuna katılabilirler (50 Euro). UNESCO Dünya Kültür Miras Listesi’nde yer alan, üzüm bağları ve güzel şaraplarıyla tanınan  Rhone nehri kıyısındaki Avignon kenti bir dönem Papalık merkezi olduğu için ortaçağdan kalma surları,Papalık Sarayı ve ünlü St.Benezet köprüsüyle ilginç bir tarihi doku oluşturuyor.Kentte adı geçen yerler gezilerek turu tamamlıyor, öğledensonra suları ve çeşmeleri ve mis gibi kokan lavanta tarlaları ile ünlü Aix en Provence kentine geçiyoruz. Güney Fransa’nın saklı cenneti olan şirin kent aynı zamanda şık butikleri ve şirin sokak kahveleriyle de bizleri cezbediyor. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 

3.Gün              

AIX-EN-PROVENCE – CENOVA

Sabah kahvaltı sonrası Cenova’ya hareket. Cenova’ya hareket ediyoruz. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Cannes & Nice & Monaco & Monte Carlo turuna katılabilirler (75 Euro). Turumuzun ilk durağı Fransız Rivierası diye bilinen ünlü sahilde dünya jet sosyetesinin gözde beldesi Cannes. Daha sonra Nice 'e hareket ve şehir turu.  Turumuz ünlü sahil şeridi Promenade des Anglais ile başlıyor, eski Nice bölgesi, Massena Meydanı, Antika Pazarı ile sona eriyor. Öğleden sonra Monaco ve ardından yapılacak Monte Carlo turu için hareket ediyoruz. Cote d’Azur bölgesinin en güzel koy ve burunları, en güzel yamaçları gezilerek prensliğe varıyor, saray ve çevresini gezdikten sonra akşam lüks ve ihtişamın odak noktası Monte Carlo’ya geçiyoruz. Tur sonrası  Cenova’ya transfer ve geceleme otelimizde.

 

4.Gün              

CENOVA

Sabah kahvaltının ardından; panoramik şehir turu. Şehir turunda Cenova Antik liman bölgesi, Ferrari Meydanı, San Lorenzo Katedrali, Dükler Sarayı,Carlo Felice Opera Binası, Antik Fener Kulesi’ni görüyoruz. Turumuzun ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Portofino ve Pisa turuna katılabilirler (90 Euro). Şarkılara ilham kaynağı olan ve güzelliğiyle herkesi kendine hayran bırakan Portofino kasabası sizleri de büyüleyecek. 12. Asırda Batı Akdeniz'deki ticaret üstünlüğünü elinde bulunduran eski deniz cumhuriyeti Pisa, katedrali, vaftizhanesi ve ünlü eğik kulesi ile turistlerin odak noktası olmaya devam ediyor. Abidelerin yer aldığı Miracoli Meydanını gezerek otele dönüyoruz . Geceleme otelimizde.

 

5.Gün              

CENOVA – COMO

Sabah kahvaltının ardından Como'ya hareket. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Milano turuna katılabilirler (50 Euro) . Turumuz esnasında Duomo Katedrali, Vittorio Emmanuel Pasajı ve La Scala Meydanı görülecek yerler arasındadır.  Milano şehir turunun ardından Como’ya hareket ve panoramik şehir turu. Como ; dünya jet sosyetesinin odak yeri olup, ünlü Hollywood yıldızlarının yazlık evlerine ev sahipliği yapıyor. Como şehir turumuz esnasında yeşilin ve mavinin en güzel birlikteliğini oluşturan muhteşem manzaraları görüyor olacağız. Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler. Geceleme otelimizde.

 
6.Gün               
COMO –  ZÜRİH

Sabah kahvaltının ardından Zurich'e hareket. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Lugano Gölü ve Lihtenştayn Ülkesi turuna katılabilirler (75 Euro). Lugano Gölü turumuzda Dünya jet sosyetesinin yazlık evlerinin bulunduğu, İsviçre'nin en güneyinde yer alan Lugano ve Lugano Gölü görülecek yerler arasındadır. İsviçre ile Avusturya arasındaki Lihtenştayn'ın yarısını Ren Vadisi diğer yarısını da Alp Dağları kapsamaktadır. Lihtenştayn, size yeşilin her tonunu sunacak, doğal güzelliklere doyacagınız bir ülke.  Tur sonrası Zürih’e hareket ediyoruz. Zürih’e varış ve panoramik şehir turu. Bu turumuzda Zürih Gölü,  Grossmunster Katedrali, Saat Kulesi ,eski lonca evleri,eski gar ile ünlü alışveriş merkezi Bahnhofstrsasse Caddesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 

7.Gün               
ZÜRİH

Sabah   kahvaltının ardından    serbest zaman.   Arzu  eden   misafirlerimiz Fransa’nın Alsace bölgesine ekstra olarak düzenlenecek Strasbourg & Colmar turuna katılabilirler (90 Euro). Fransız ve Alman ortak kültür ve mimari özelliklerini taşıyan, Ren şarap yolu üzerindeki Strasbourg kentinde Küçük Fransa, Katedral Meydanı, Notre Dame Katedrali, Kammerz evi, Colmar kentinde Eski Gümrük Binası, Pfister evi, Küçük Venedik görülecek yerler arasında bulunuyor. Ren nehri ve kanallarının çevrelediği eşsiz ortamda hem damak zevkinizi tatmin edece hem hediyelik tutkunuzu giderecek yüzlerce olanak bulacaksınız. Tur sonrası otelinize dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 

8.Gün              

ZÜRİH – İSTANBUL

Sabah kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Avrupa'nın 3. Büyük gölü olarak bilinen Ren Nehri'nin de bağlandığı Almanya, İsviçre ve Avusturya'nın kesiştiği  ve bu ülkelere ait adaların olduğu Kostanz Gölü & Alp Köyleri turuna katılabilirler (50 Euro).Rehberinizin bildireceği saatte Zürih havaalanına  transfer. Türk Havayolları’nın TK 1910 seferi ile saat 19.55’te İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 23.45’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 

 

3* & 4*  Oteller

İstanbul Hareket

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

03 – 12 Yaş

Çocuk

0 –2 Yaş

Çocuk

24 Mart 2018

549 Euro

210 Euro

499 Euro

150 Euro

*** ANKARA & İZMİR BAĞLANTI UÇUŞLARI İÇİN KİŞİ BAŞI 100 € İLAVE EDİLECEKTİR.

 

 

3* Oteller

4* Oteller

LYON

3*Comfort Suites Lyon Est Eurexpo Saint Priest

3* Westlodge Dardilly Lyon Nord vb.

4* Mercure Lyon Part Dieu vb.

AİX-EN-PROVENCE

3*Comfort Hotel Marseille Nord Aix vb.

3* ibis Brignoles Provence Verte vb.

4* Pullman Marseille Provence vb.

4* Hôtel Le Couvent Royal vb.

CENOVA

3* Hotel Bellevue Genova vb.

3* Alexander Hotel Genova vb.

4* Columbus Sea Hotel vb.

4* Della Rotonda vb.

COMO

3* BB Hotels Monza

3* Hotel Marinoni Lomazzo vb.

4* Just Hotel Lomazzo vb.

4* Concorde Hotel Varese vb.

ZÜRİH

3* Sorell Arte

3* Holiday Inn Express Zurich vb.

4* Park Inn By Radisson vb.

4* Swiss Star, Wetzikon vb.

Konaklamalar Hakkında Önemli Notlar:

*** Aix-en-Provence için konaklaması Marsilya ve Brignoles bölgesindeki otellerde konaklama yapılacaktır.

*** Como için Lomazzo , Varese veya Monza bölgesindeki otellerde konaklama yapılacaktır.

***  Italya otel standartları T.C. otel standartlarının altındadır.

*** Aynı destinasyon için alternatifli oteller verildiği ve/veya sadece kategori bilgisi verildiği durumlarda konaklayacağınız otelleri gezi hareketinden 48 saat önce acentenizden öğrenebilirsiniz.

***  Italya otel standartları T.C. otel standartlarının altındadır.

*** Diğer şehirler ve Kıbrıs için bağlantı detaylarını ve fiyatlarını sorunuz.

*** Programda belirtilen iç hat bağlantı saatleri havayolunun tarifesinde bulunan örnek saatler olup, tüm uçuş detayları ve iç hat bağlantı saatlerinin turdan 48 saat önce teyit edilmesi zorunludur.

*** Otellerinin Giriş saatleri 15:00 – 17:00 arası  / Çıkış saatleri  10:00 – 12:00 arasındadır.

 

ANKARA İÇ HAT BAĞLANTI DETAYLARI ;

TK2105  ESBIST    04:00 05:10 

TK1917  ISTGVA    08:10 10:25 

TK1910  ZRHIST    19:40 23:35

TK2192  ISTESB    02:20 03:40 

 

İZMİR İÇ HAT BAĞLANTI DETAYLARI ;

TK2305  ADBIST    04:20 05:30 

TK1917  ISTGVA    08:10 10:25 

TK1910  ZRHIST    19:40 23:35

TK2354  ISTADB    01:45 02:55 

 

 

FİYATLARIMIZA DÂHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

●      Türk Havayolları ile İstanbul(IST) – Cenevre(GVA) / Zürih(ZRH) – İstanbul(IST) parkurunda uçak bileti,

●      Havalimanı vergileri,

●      3* & 4* otellerde oda kahvaltı konaklamalar, 

●      Alan/otel/alan transferleri,

●      Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri, 

●      Cenevre, Annecy, Lyon, Avignon, Aix-en-Provence , Cenova, Cannes, Como, Lugano, Milano ve Zürih panoramik turları,

●      Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri,

●      Otel vergileri, 

●      Turist Şehir vergileri.

●      TURSAB zorunlu mesleki sorumluluk sigortası

 

FİYATLARIMIZA DÂHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

●      Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro), 

●      Zorunlu sigorta ücreti (15 Euro),

●      Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,

●      Yurt dışı çıkış harcı bedeli, 

●      Müze ve ören yerleri girişleri, 

●      İsteğe bağlı şoför bahşişleri (kişi başı 5 Euro)

 

ÖNEMLİ NOTLAR & UYARILAR

Tur Programımız minumum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Ntatil Turizm tarafından bildirilecektir.

 

Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce Ntatil Turizm tarafından bildirilecektir.

 

Programda belirtilen iç hat bağlantı saatleri havayolunun tarifesinde bulunan örnek saatler olup, tüm uçuş detayları ve iç hat bağlantı saatlerinin turdan 48 saat önce teyit edilmesi zorunludur.

 

Fuar, kongre, konser,  etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce Ntatil Turizm tarafından bilgi verilecektir.

 

3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

 

Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

 

Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Ntatil Turizm sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

 

Ekstra turlar, servis aldığımız yerel Ntatil Turizm tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

 

Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

 

Ntatil Turizm, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Ntatil Turizm, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.